głośniki
GŁOŚNIKI 2.0 CUBE USB EP111 2x3W
- Stacja dokująca: Nie
- Rodzaj: Komputerowe
- Moc głośników:
2x3W
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
13,57 zł / szt
16,69 zł brutto
Esperanza Głośniki 2.0 Leggiero EP111 Cube USB - 2 x 3W
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Elegancki wygląd sprawia, że doskonale komponują się na biurku z monitorami LCD i innymi akcesoriami. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście USB. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
| Waga | 270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 100 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Moc głośników | 2x3W |
| Wymiary | 73x70x73mm |
| Specyfikacja techniczna |
|
| Pasmo przenoszenia | 60HZ-20kHz |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |