Głośnik Victa Elite 302 biały (2szt)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 150
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
Jeśli miałby to być głośnik półkowy, 302 jest doskonałym wyborem. Dobre 20 cm szerokości i 35 cm wysokości, oferuje jednorodny dwudrożny system z 170-milimetrowym głośnikiem niskotonowym i 28-milimetrowym głośnikiem wysokotonowym Fluktus. Głośnik niskotonowy posiada solidną stalową koszykówkę oraz 8-krotnie przykręcany ozdobny pierścień. Potężna membrana z długim włóknem z odwróconą kopułą przeciwpyłową odtwarza częstotliwości do 33 Hz. W górę pasmo rozciąga się do 40 000 Hz dzięki głośnikowi wysokotonowemu Fluktus. Podobnie jak jego rodzeństwo, 302 jest dostępny w wersji czarno-białej, co czyni go ponadczasowym, muzycznym towarzyszem. Solidna obudowa z zaokrąglonymi panelami bocznymi o wielowarstwowej konstrukcji stanowi solidną podstawę dla przetworników. Gumowe kolce akustycznie oddzielają Victa Elite 302 od półek lub kredensów. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji bass reflex, Victa Elite 302 jest pierwszym wyborem dla fanów muzyki z ograniczoną przestrzenią lub świadomym pragnieniem głośnika półkowego.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Heco |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 150 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 33 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40000 |
| Rodzaj | Kolumny |
| Wymiary | 202 x 352 x 310 mm |
| Waga | 6.7 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stosunek sygnału do szumu | 90 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | Biały |
| Waga | 15600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 270 x 725 x 425 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |