głośniki
Głośnik Soundcore Motion 100 niebieski
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 20
- Czas pracy na baterii/bateriach: 12
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
216,54 zł / szt
266,34 zł brutto
Głośnik Soundcore Motion 100 niebieski
| Waga | 700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 200 x 90 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Anker |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 5 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 75 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 |
| Wymiary | 184 x 60 x 64 mm |
| Waga | 590 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |