Głośnik Muvo FREE
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Max. moc głośników (sumaryczna): 6
- Pełna specyfikacja
Bezprzewodowy głośnik z klipsem i mikrofonem
Zabierz swoją muzykę i rozmowy wszędzie, gdzie się wybierasz, dzięki naszemu bezprzewodowemu głośnikowi z klipsem.
GŁOŚNY DŹWIĘK I WYRAŹNE ROZMOWY
Dzięki głośnikom o średnicy 33 mm, MUVO Free nie tylko utrzymuje muzykę w ruchu, ale również pozwala na prowadzenie rozmów z wyraźnym dźwiękiem.
BEZ PRZERYWANIA
Dzięki najnowszej technologii Bluetooth 5.4, połączenie z MUVO Free jest banalnie prostesparuj i gotowe!
Bezprzewodowe Połączenie Stereo Link
Podwój zabawę, parując dwa głośniki MUVO Free! Ciesz się rozszerzoną sceną dźwiękową w trybie stereo dla immersyjnego doświadczenia.
ZAWSZE W GOTOWOŚCI
MUVO Free pozwala słuchać ulubionych wykonawców nawet przez 9 godzin po jednym naładowaniu.
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 90 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Creative Labs |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 9 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 180 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 17000 |
| Wymiary | 50 x 72 x 30.5 mm |
| Waga | 84 |
| Pozostałe parametry | Dźwięk przez Bluetooth |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |