głośniki
Głośnik MSpeaker II Czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 10
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
760,72 zł / szt
935,69 zł brutto
- Wysokiej jakości soundbar stereo Yealink MSpeaker II Black
- Moc wyjściowa 10 W
- Zawiera zasilacz i kabel audio (długość ok. 3 m, gniazdo audio 3,5 mm - gniazdo audio 3,5 mm)
| Waga | 2116 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 160 x 570 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Yealink |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Rodzaj | Sufitowy/ścienny |
| Wymiary | 500 x 60 x 86 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Stosunek sygnału do szumu | 98 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |