głośniki
Głośnik MiLa 2.0 Speaker Set
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 10
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
39,79 zł / szt
48,94 zł brutto
Kompaktowy zestaw głośników stereofonicznych o mocy wyjściowej 5 W (10 W moc szczytowa)
- Idealne odtwarzanie efektów dźwiękowych i muzyki
- Regulacja mocy i głośności
- Umieszczone z przodu gniazdo słuchawkowe
- Zasilany przez złącze USB - brak konieczności podłączania do gniazda sieciowego
| Waga | 700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 190 x 205 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 205x186x90 |
| Akcesoria w zestawie | - 2 głośniki z podłączonymi przewodami |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |