głośniki
Głośnik BT-900 czarny
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 25
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
37,88 zł / szt
46,59 zł brutto
Głośnik BT-900 Czarny
Specyfikacja techniczna
| Producent | BLOW |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 25 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 2 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 200 x 100 x 90 mm |
| System | 2.0 |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | czarny |
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 115 x 225 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |