głośniki
Głośnik Bluetooth STAGE 300
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 35
- Czas pracy na baterii/bateriach: 10
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
92,72 zł / szt
114,05 zł brutto
Przenośny odtwarzacz bluetooth
- Sterowany za pomocą smartphona (bluetooth) lub wbudowanych przycisków
- Kompatybilny z Bluetooth 5.0
- Moc 35W RMS
- Czas pracy: 6 - 10 h
- Rozmiar głośnika : 165mm (6,5")
- Tryby: bluetooth, radio FM, USB pen drive, karta microSD, AUX, KARAOKE
- Wielokolorowe podświetlenie RGB w kilku trybach (można też je wyłączyć)
- Wbudowany akumulator Li-Ion 2400mAh 3,7V (ładowany z micro USB)
- Pasmo przenoszenia 25Hz-20kHz
- Bass reflex
- 6 przycisków multimedialnych
- Posiada wyłącznik
- Wygodny uchwyt
- Podbicie basów
- Wyświetlacz LED
- Radio FM
- Gniazdo mikrofonu 6,3mm mono
- Gniazdo na kartę microSD, z której można odtwarzać pliki mp3
- Gniazdo USB do którego można podłączyć pendrive USB z MP3
- AUX (z zewnętrznego źródła dźwięku poprzez kabel 3,5mm mini jack)
| Waga | 2141 kg |
|---|---|
| Wymiary | 205 x 240 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebeltec |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 35 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 4 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 25 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Rodzaj | Kolumny |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 300 x 225 x 210 mm |
| Waga | 1816 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |