głośniki
Głośnik Bluetooth SoundBox 340
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 12
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
93,92 zł / szt
115,52 zł brutto
Przenośny odtwarzacz bluetooth sterowany za pomocą smartphona (bluetooth) lub wbudowanych przycisków.
- Typy odczytywanych plików: MP3, WAV, WMA, APE
- Kompatybilny z Bluetooth 5.0
- Moc 12W RMS
- 2x głośniki 75mm (3")
Tryby:
- Bluetooth
- Radio FM
- Pendrive
- Karta microSD
- AUX
- TWS - możliwośc podłączenia bezprzewodowo dwóch takich samych głośników
Specyfikacja techniczna
| Producent | Rebeltec |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 3.5 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 35 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 340 x 110 x 140 mm |
| Waga | 1007 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB(M)->microUSB(M) |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja wysokich tonów |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1315 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 x 385 x 175 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |