głośniki
Głośnik bluetooth Rokko
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 5
- Czas pracy na baterii/bateriach: 20
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
133,67 zł / szt
164,41 zł brutto
Głośnik bluetooth Rokko
Kompaktowy głośnik Bluetooth doskonały na podróż i na zewnątrz.
- Małe rozmiary, doskonały na podróż
- Możliwość bezprzewodowego połączenia dwóch głośników dla jeszcze lepszej imprezy
- Można zabrać go na stok lub basen odporny na wodę (IPX5)
- Czas pracy na jednym ładowaniu: do 20 godzin
- Wbudowany mikrofon pozwala dzwonić
| Waga | 543 kg |
|---|---|
| Wymiary | 151 x 120 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 20 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Złącza | microUSB |
| Wymiary | 120 x 90 x 90 mm |
| Waga | 432 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Video | |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |