głośniki
Głośnik bluetooth RITMO Czerwony EP115C
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Rodzaj: Mobilne
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
16,50 zł / szt
20,29 zł brutto
Głośnik bluetooth RITMO EP115C
Mały, lekki, przenośny głośnik Bluetooth. Przeznaczony do odtwarzania muzyki ze wszystkich urządzeń posiadających funkcję Bluetooth oraz plików MP3 nagranych na karcie TF (microSD). Idealny do słuchania muzyki w samochodzie, podróży oraz w domu.
| Waga | 256 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 70 x 90 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 |
| Złącza | miniUSB |
| Profile | HSP (Headset Profile) |
| Wymiary | - Średnica 57mm |
| Pozostałe parametry | Zasięg do 10m |
| Akcesoria w zestawie | Kabel (miniUSB/USB, 3.5mm mini jack) |
| Pojemność baterii | 300 |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 2.1 +EDR |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |