Głośnik Bluetooth kolumna Infinity v2 + mikrofon +pilot
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 300
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Wysokiej jakości kolumna głośnikowa aktywna Bluetooth z bezprzewodowym mikrofonem oraz pilotem przeznaczonym do obsługi zdalnej. Muzykę można odtworzyć bezpośrednio ze swojego smartfona za pomocą funkcji Bluetooth, a dzięki wbudowanym licznym portom także z innych źródeł takich jak dysk USB czy karta microSD. Equalizer pozwoli na dostosowanie dźwięku do naszego gustu muzycznego, a zastosowanie podświetlenia LED w różnych kolorach uatrakcyjni wizualną stronę kolumny.
Liczne możliwości odtwarzania muzyki
Zastosowana w kolumnie funkcja Bluetooth umożliwia połączenie się z innymi urządzeniami Bluetooth, a to pozwoli na bezpośrednie przesłanie dźwięku wprost z naszego smartfona, tabletu czy innego urządzenia. Ponadto muzykę możemy odtworzyć także z przenośnego dysku USB czy karty microSD dzięki wbudowanym portom. Dodatkowo wbudowane radio FM zagwarantuje możliwość odsłuchania ulubionej muzyki czy ważnych informacji z naszej ulubionej stacji radiowej.
Wbudowany uchwyt na telefon
Dźwięk wysokiej jakości
Materiały użyte przy tworzeniu głośnika, dobrze dopasowany design, głośnik 10" z wooferem 10" oraz głośnik wysokotonowy 1,57", a także maksymalna moc wyjściowa wynosząca aż 300W zapewnią czysty dźwięk połączony z wysoką jakością który powinien zadowolić każdego wielbiciela głośnej muzyki. Jeśli jednak tego byłoby mało, dedykowany przycisk MEGA-BASS jeszcze bardziej wzmocni wrażenia słuchacza.
Świetna zabawa z przyjaciółmi
Możliwość podłączenia mikrofonu i gitary oraz funkcja karaoke mogą zapewnić długie godziny zabawy podczas różnego rodzaju imprez ze znajomymi. Karaoke to także świetny pomysł na wspólne spędzanie czasu z rodziną - możemy wykorzystać tę funkcję w sposób zarówno dydaktyczny jak i rozrywkowy.
Dodatkowe funkcje
Equalizer pozwoli dostosować dźwięk do naszych preferencji - dostępnych jest 5 opcji: Pop, Rock, Jazz, Classical oraz Flat). Podświetlenie LED możemy uruchomić również w 5 opcjach kolorystycznych. Do pełni wygody do zestawu dołączony został bezprzewodowy mikrofon oraz pilot zdalnego sterowania kolumną, który pozwoli na sterowanie urządzeniem z niewielkiej odległości bez konieczności ciągłej obsługi bezpośrednio na panelu kolumny.
Najważniejsze cechy:
- Funkcja Bluetooth
- Pilot zdalnego sterowania
- Radio FM
- Funkcja karaoke
- Funkcja TWS (wymaga drugiego głośnika)
- Dwa mikrofony bezprzewodowe
- Equalizer
- Port USB, microSD, Jack 3,5
- Dwa wejścia mikrofonowe
Specyfikacja techniczna
| Producent | BLOW |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 300 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 |
| Rodzaj | Kolumny |
| Wymiary | 340 x 320 x 780 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Nie |
| Kolor | czarny |
| Waga | 15400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 730 x 320 x 340 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |