głośniki
Głośnik Bluetooth FUNKY 10W
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 10
- Czas pracy na baterii/bateriach: 6
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
40,00 zł / szt
49,20 zł brutto
Głośnik Defender Funky Bluetooth 10W BT5.3 AUX FM MP3 USB microSD. Przenośny głośnik Przenośny głośnik z obsługą Bluetooth. Wbudowany odtwarzacz MP3 i radio FM. Obsługa pamięci flash USB i kart microSD.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 3.5 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Wymiary |
|
| Waga | 650 |
| System | Mono |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 764 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 140 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |