głośniki
Głośnik Bluetooth FM Samba czerwony
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
15,33 zł / szt
18,86 zł brutto
Głośnik Bluetooth FM Samba czerwony
Głośnik Bluetooth z w budowanym radiem FM. Kompaktowe rozmiary głośnika pozwalają zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie. Wyposażenie głośnika w dodatkowy port USB typu A oraz slot kart pamięci MicroSD/TF umożliwia rozszerzenie funkcjonalności głośnika o odtwarzanie muzyki z zewnętrznych źródeł. Wykorzystanie protokołu Bluetooth umożliwia szybkie i wygodne podłączenie odtwarzacza muzycznego (np. smartfona). Możena też słuchać muzyki z wbudowanego radia FM z pełnym zakresem częstotliwości! Urządzenie posiada możliwość odbierania połączeń telefonicznych, umożliwiając również łatwą zmianę trybów oraz wszelkie multimedialne przyciski funkcyjne!
| Waga | 232 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 x 100 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Wymiary | 110 x 80 x 40 mm |
| Waga | 0.238 |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |