głośniki
Głośnik Bluetooth 5.3 AQUA TUNE IP67
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 5
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
50,13 zł / szt
61,66 zł brutto
Aqua Tune marki Blow to nowy, ceniony przez użytkowników głośnik przenośny. Jego nowoczesne wzornictwo i atrakcyjne detale sprawiają, że idealnie nadaje się jako towarzysz każdej wycieczki. Dzięki certyfikatowi IP67, Aqua Tune jest pyłoszczelny i wodoodporny można go zanurzyć na głębokość do 1 metra na maksymalnie 30 minut, bez obaw o uszkodzenie.
Najważniejsze cechy:
- Bluetooth 5.3 - Zasięg do 10 m
- Oświetlenie LED RGB
- Moc 5W
- Slot na kartę pamięci: do 32 GB
- Wbudowana bateria 8000mAh
- Radio FM
- Wodoodporność IP67
| Waga | 255 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 90 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | BLOW |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 3 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Stacja dokująca | Nie |
| Czas ładowania | 2 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 120 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Wymiary | 103.5 x 44.5 x 78 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |