głośniki
Głośnik AXXY bluetooth
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Max. moc głośników (sumaryczna): 40
- Czas pracy na baterii/bateriach: 15
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
215,98 zł / szt
265,66 zł brutto
Axxy Potężny głośnik Bluetooth
Potężny głośnik Bluetooth idealny do podróży i użytku na zewnątrz.
| Waga | 716 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 80 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 40 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 15 |
| Rodzaj | Mobilne |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Złącza | microUSB |
| Wymiary | 60 x 185 x 50 mm |
| Waga | 500 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |