edukacyjne
Globus Playshifu Orboot - Nasza Ziemia
- Nr katalogowy:
011-SHIFU014
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Edukacyjne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
180,00 zł / szt
221,40 zł brutto
Playshifu Globus Orboot Nasza Ziemia
Orboot to wyjątkowy, interaktywny globus, który uczy dzieci geografii, jednocześnie oferując świetną zabawę. Do uruchomienia funkcji rozszerzonej rzeczywistości niezbędna jest darmowa aplikacja, która krok po kroku wprowadza dzieci w świat różnych państw, kultur i zwierząt, oferując wyjątkowe interaktywne doświadczenie. Do odkrycia czeka ponad 400 różnych atrakcji oraz ponad 1000 ciekawostek, które wypowiadane są przez lektorkę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dante |
|---|---|
| Nr katalogowy | 011-SHIFU014 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Globusy |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 26 x 35,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 1120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 260 x 360 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |