muzyczne
Gitara plastikowa
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
109619
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 25 w magazynie
26,00 zł / szt
31,98 zł brutto
Gitara plastikowa
Już dzisiaj twoje dziecko może spełnić marzenie o staniu się prawdziwym muzykiem!
Gitara (54 cm) z 6 strunami, które można naciągnąć, wykonana z plastiku imitującego drewno, z kostką do gry na gitarze.
Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1 sztuki.
| Waga | 575 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 205 x 585 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 109619 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Gitara |
| Wymiary | Wysokość: 54 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20,5 x 8 x 55 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |