muzyczne
Gitara na baterie
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
009086
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
47,90 zł / szt
58,92 zł brutto
Gitara na baterie
Poczuj się jak młoda gwiazda rocka! Wspaniała zabawa dla wszystkich małych Rockowych gitarzystów. Czarno-biała gitara rockowa z metalowymi strunami będzie idealna dla małego muzyka. Naciśnij na przycisk włączający podkład gitarowy, a następnie dotykaj opuszkami palców jednocześnie dwie struny, aby aktywować kolejno sześć gitarowych efektów dźwiękowych. Jeżeli żadna struna nie zostanie dotknięta demo podkładu ustanie w ciągu kilkunastu sekund. Gitara zapewni Twojemu dziecku wspaniałą muzyczną przygodę. Doskonała zabawa dla wszystkich małych gitarzystów. Uczy zróżnicowania dźwięków. Rozwija słuch muzyczny i poczucie
| Waga | 676 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 200 x 550 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 009086 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Gitara |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 54,5 x 19,5 x 8 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Brązowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |