Gitara mix
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Nr katalogowy:
169809
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Gitara Artyk to doskonała propozycja na prezent dla każdego małego melomana.
Doskonale imituje prawdziwy instrument, co dodatkowo zachęca do kreatywnej zabawy i rozwijania talentów muzycznych. Dzięki metalowym strunom i możliwości regulacji strun, każde dziecko będzie mogło cieszyć się wysoką jakością dźwięku.
Gitara Artyk to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą odkryć magiczny świat muzyki rozwijać swoje pasje już od najmłodszych lat.
Różne wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
| Waga | 495 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 190 x 560 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Nr katalogowy | 169809 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Gitara |
| Wymiary | Długość: 54 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 56 x 19 x 8 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Drewnopodobny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |