muzyczne
Gitara elektryczna Meme
- Nr katalogowy:
019-50067
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
88,50 zł / szt
108,86 zł brutto
Gitara elektryczna Meme
Elektroniczna gitara. Instrument zawiera 6 metalowych strun i wydaje rockowe dźwięki. Zawiera pasek naramienny i 8 piosenek demo. Baterie nie są częścią zestawu.
| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 230 x 680 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dante |
|---|---|
| Nr katalogowy | 019-50067 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Gitara |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22,5 x 71 x 6,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |