Promocje zabawek
Giga Pilka Niebieska
- Nr katalogowy:
EP60396/03982
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Sport
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
17,00 zł / szt
20,91 zł brutto
Zabawa w rozmiarze GIGA!
Gigapiłka jest wielka (ma aż 2,5 m w obwodzie), lekka i superwytrzymała. Świetnie się odbija, nawet na trudniejszych powierzchniach, takich jak trawa czy piasek. Bez względu na to, czy wybierasz się na boisko, do parku, czy na plażę, możesz ją swobodnie spakować do plecaka, a na miejscu napompować / spuścić powietrze dołączoną do zestawu pompką.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Epee |
|---|---|
| Nr katalogowy | EP60396/03982 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Sport |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Piłki |
| Reklama TV | 2025 |
| Wymiary | Obwód: 2,5 m |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 1506 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 240 x 360 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |