edukacyjne/interaktywne
Gąsieniczka autko
- Nr katalogowy:
1164377N
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 16 w magazynie
37,90 zł / szt
46,62 zł brutto
- Klasyczna zabawka na kółkach, która zachęca dziecko do poruszania się za nią.
- Ta sympatyczna gąsieniczka jest idealna do rozwoju wzrokowo-ruchowego twojego malucha.
- Naciśnij gąsieniczkę aby rozpocząć zabawę!
| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 255 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | B-kids |
|---|---|
| Nr katalogowy | 1164377N |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 20,3 x 8,9 x 17,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 9 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |