Gaming
Gamepad do THEC64, THEC64 Mini, THEA500 Mini, THE400 Mini, The Spectrum, PC, Mac, Linux
- Liczba gałek analogowych: 0
- D-pad: 4-kierunkowy
- Liczba przycisków: 8
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
78,67 zł / szt
96,76 zł brutto
Precyzyjny gamepad USB z 8 przyciskami
Kompatybilny z THEC64, THEC64 Mini, THEA500 Mini, THE400 Mini, The Spectrum, PC, Mac i Linux
- Ruch kierunkowy w 4 kierunkach
- 8 przycisków
- USB 2.0
- Kabel o długości 1,8 m
- Kompatybilny z THEC64*, THEC64 Mini, THEA500 Mini, THE400 Mini, The Spectrum, PC, Mac i Linux.
- *Wymagana aktualizacja oprogramowania sprzętowego
Specyfikacja techniczna
| Producent | Plaion |
|---|---|
| Liczba gałek analogowych | 0 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Liczba przycisków | 8 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1.8 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Inne |
| Kolor | czarny |
| Waga | 210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 125 x 185 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |