Gaming
Gamepad bezprzewodowy GXT 542 MUTA
- D-pad: 8-kierunkowy
- Wibracje: Tak
- Funkcje specjalne: Turbo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
110,67 zł / szt
136,12 zł brutto
| Waga | 395 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 180 x 185 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| D-pad | 8-kierunkowy |
| Wibracje | Tak |
| Funkcje specjalne | Turbo |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| Force feedback | Tak |
| Wymiary | 60 x 165 x 115 mm |
| Waga | 220 |
| Pozostałe parametry | Zasięg bezprzewodowy: 8m |
| Liczba przycisków | 15 |
| Długość przewodu | 300 |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |