roboty
Football Robot x2
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi.
- Nr katalogowy:
001409
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
149,90 zł / szt
184,38 zł brutto
FOOTBALL ROBOT x2
W zestawie:
- 2 roboty,
- 2 piloty sterujące,
- 2 piłeczki,
- kontury boiska piłkarskiego.
Roboty poruszają się w 4 kierunkach,
- regulacja prędkości,
- strzał na bramkę,
- funkcja auto-prezentacji,
- taniec,
- świecące oczy LED,
- ładowarka USB
| Waga | 1480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 360 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg oddechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. |
| Nr katalogowy | 001409 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Wymiary | 36 X 24 X 19 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |