obudowy
Focus G Black Window 3.5 HDD/2.5'SDD uATX/ATX/ITX
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 1
- Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.0
- Liczba miejsc montażowych: 5
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 15 w magazynie
179,55 zł / szt
220,85 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fractal Design |
|---|---|
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 1 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wymiary | 205 x 444 x 464 mm |
| Pozostałe parametry | - Filtry przeciwkurzowe - Okno w panelu bocznym - Podświetlane wentylatory - Zasilacz mocowany na dole - Zdejmowany panel boczny
|
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 6200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 490 x 535 x 270 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |