Flex 3 22 cale KDS GMS A13 6+128GB Wifi
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0-40
- Temperatura przechowywania: -20-60
- Wilgotność pracy: 5% do 95% bez kondensacji
- Złącza: RS-232 (COM), microUSB
- Zainstalowana pamięć ROM: 128
- Pełna specyfikacja
SUNMI FLEX 3 oferuje interaktywny wyświetlacz o przekątnej 22 cali
Wykonany z precyzją, zaprojektowane z myślą o prostocie. Dwuwarstwowy tył i płaska konstrukcja.
System wyświetlania w kuchni
Cyfrowe zarządzanie zamówieniami usprawnia proces od kuchni do obsługi przyspiesza realizację zamówień, minimalizuje liczbę błędów i podnosi poziom obsługi klienta oraz wydajność operacyjną.
Samodzielne składanie zamówień
Zamówienia głosowe oparte na sztucznej inteligencji i wiele metod płatności spełniają zróżnicowane potrzeby.
Stacja robocza ESOP
Uzyskaj natychmiastowy dostęp do przejrzystych wytycznych operacyjnych. Bezproblemowo przełączaj wytyczne jednym dotknięciem podczas zmian na linii, eliminując konieczność korzystania z dokumentów papierowych i zapewniając zerowe opóźnienie w przesyłaniu informacji, optymalizując w ten sposób procesy produkcyjne i zarządzania.
Rejestracja gości korporacyjnych.
Dokładne i szybkie rejestrowanie informacji o gościach, ułatwiające ich śledzenie. Skutecznie rozwiązuje problemy związane z nieefektywną, ręczną rejestracją, wysokimi kosztami i niskim poziomem bezpieczeństwa, zapewniając płynniejszy przebieg wizyt.
Inteligentna opieka zdrowotna.
Usprawnij cały proces leczenia dzięki urządzeniom samoobsługowym z funkcją rozpoznawania twarzy, umożliwiającą szybką rejestrację i dokonywanie płatności. Wyświetlacze w poczekalniach zapewniają porządek w konsultacjach, a wyświetlacze pielęgniarskie zwiększają wydajność oddziału. Popraw komfort pacjentów i zwiększ efektywność opieki zdrowotnej.
Elektroniczne tablice lekcyjne
Tablice dźwiękowe, wizualne i dotykowe wyświetlają w czasie rzeczywistym informacje dotyczące zajęć, komunikaty i frekwencję, zwiększając efektywność i przejrzystość zarządzania kampusem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sunmi |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RS-232 (COM), microUSB |
| Zainstalowana pamięć ROM | 128 |
| Moc głośników | 3W |
| Wymiary | 511 x 303 x 29.8 mm |
| Waga | 3.3 |
| Zasilanie | Wejście adaptera:
|
| Taktowanie procesora | 2.7 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 6 |
| Procesor | Qualcomm octa-core |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Audio | Tak |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 22" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| System operacyjny | Android, Sunmi OS |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Waga | 6600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 390 x 610 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |