filamenty
Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny
- Średnica filamentu: 1,75 mm
- Pakowanie: Szpula
- Rodzaj filamentu: ABS
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 27 w magazynie
34,89 zł / szt
42,91 zł brutto
Filament drukarki 3D ABS/1.75mm/srebrny
- Wysoka i dobra wytrzymałość
- Wysoka sztywność i dobra odporność na uderzenia w niskich temperaturach
- Niska gęstość: przy drukowaniu większej objętości - model jest lżejszy
- Może być stosowany do różnych drukarek 3D
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Pakowanie | Szpula |
| Rodzaj filamentu | ABS |
| Szablon w zestawie | Nie |
| Waga | 1 |
| Pozostałe parametry | Wymiary szpuli: 20 x 6.7 x 5.3 cm |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 205 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |