figurki
Figurki Miniverse Make It Mini Harry Potter
- Nr katalogowy:
531166-EUC
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
202,47 zł / szt
249,04 zł brutto
MGAs Miniverse Make It Mini Harry Potter
Rozpakuj wszystkie elementy, aby zbudować własny mini zestaw Harryego Pottera!
Harry Potter dołączył do Miniverse MGA! Nowy zestaw DIY "Stwórz klasę minieliksirów" zawiera miniaturowe repliki przedmiotów, z których możesz budować, tworzyć, ustawiać i wystawiać! Każdy zestaw zawiera ponad 100 elementów z których możesz zbudować miniaturową wersję pomieszczenia z serii filmów o Harrym Potterze!
- STWÓRZ: Postępuj zgodnie z kartą instrukcji dołączoną do zestawu, aby stworzyć swoją mini kolekcję eliksirów.
- USTAW: Gdy skończysz tworzenie zestawu Kolekcji Eliksirów, pozostaw go na czas podany w instrukcji, aby go utrwalić. Po ustawieniu masz gotową mini replikę klasy eliksirów do wystawienia!
- WYŚWIETL: Zestaw oferuje mnóstwo miejsca do przechowywania i wystawienia twojej mini kolekcji eliksirów!
- EKSKLUZYWNE PRZEDMIOTY: Zestaw zawiera wyłącznie eliksiry i akcesoria dostępne tylko w tym zestawie!
- ZBIERZ JE WSZYSTKIE: Zabawa się tu nie kończy! Twoja skończona kolekcja Eliksirów to nie jedyny przedmiot, który warto zbierać. Od miniaturowych kociołków po mini łyżki do mieszania - jest tak wiele unikalnych replik składników, opakowań i akcesoriów z kolekcji eliksirów do zebrania!
- MNÓSTWO MINI ELIKSIRÓW: Zbierz wszystkie kolekcjonerskie zestawy Make It Mini Eliksirów! Odwiedź sklep Miniverse MGA, aby zobaczyć i dowiedzieć się więcej o wszystkich kreacjach z serii MAKE IT, które możesz zebrać! Jeśli to nie jest Miniverse MGA, to nie jest Miniverse!
| Waga | 1811 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 460 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | MGA |
|---|---|
| Nr katalogowy | 531166-EUC |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wariant | Zestaw |
| Marka | MGA's Miniverse |
| Pozostałe parametry | Wymiar opakowania: 34 x 5 x 30 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Bajkowe |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |