figurki
Figurki Miniverse Make It Mini From Scratch 1 sztuka
- Nr katalogowy:
531081-EUC
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
44,30 zł / szt
54,49 zł brutto
MGA's Miniverse - Make It Mini From Scratch
- Ulubione przysmaki w miniaturowej skali.
- Opakowanie w kształcie kuli.
- Zrób to sam! Stwórz swoje danie ze składników zawartych w Twoim opakowaniu.
- Ustaw! Po przygotowaniu swojego dania lub napoju wystaw żywicę na działanie dowolnego światła UV (np. na słońce) i poczekaj aż żywica stwardnieje.
- Zbierz kolekcję! Każde opakowanie zawiera unikalne składniki do tworzenia różnych dań/napojów.
- Miniaturowe jedzenie, zarówno słone, jak i słodkie!
- Nowe licencjonowane składniki!
- Hiperrealistyczne i szczegółowe miniatury jedzenia.
- Doskonałe do kolekcjonowania lub jako dekoracja.
Różne wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MGA |
|---|---|
| Nr katalogowy | 531081-EUC |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wariant | Zestaw |
| Marka | MGA's Miniverse |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania jednostkowego: 9,5 x 9,5 x 9,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Inne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Waga | 133 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 85 x 85 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |