figurki
Figurka metalowa Minecraft 6 cm
- Nr katalogowy:
9334337314R00
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
57,31 zł / szt
70,49 zł brutto
Figurka metalowa Minecraft 6 cm
Metalowa figurka to idealna propozycja dla fanów gry komputerowej Minecraft. W kolekcji znajdują się bohaterowie: Steve, Alex, Crepper, Strażnik. Zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. Wysokość figurek 6 cm.
Różne wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1 sztuki.
| Waga | 342 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 160 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | JADA TOYS |
|---|---|
| Nr katalogowy | 9334337314R00 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wariant | Figurka |
| Marka | Minecraft |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 5 x 15,5 x 16,5 cm |
| Wysokość | 6 |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Metal |
| Typ | Bajkowe |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |