zrób to sam
Figurka do pomalowania Słonik skarbonka
- Nr katalogowy:
STN8837
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Do malowania/dekorowania
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
23,99 zł / szt
29,51 zł brutto
Painting studio Słonik skarbonka
Słonik skarbonka do pomalowania, to doskonała kreatywna zabawa. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do ozdobienia skarbonki: farby w 7 kolorach (różowy, czarny, złoty, fioletowy, jasny fioletowy, zielony, niebieski), pędzelek oraz tackę. Można pomalować skarbonkę według własnego pomysłu lub zgodnie ze wzorem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN8837 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Skarbonki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 15,5 x 25,6 x 13 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 260 x 160 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |