zrób to sam
Fantacolor Mozaika 160 elementów
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
0920
- Obszar: Pozostałe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
32,60 zł / szt
40,10 zł brutto
Quercetti mozaika Fantacolor Poortable small.
Tworzenie mozaiki poprzez wstawianie kołeczków w perforowaną tablicę zgodnie z proponowanym wzorem bądź własną wyobraźnią jest wspaniałą i twórczą zabawą. Zabawka stymuluje rozpoznawanie kolorów, rozwija umiejętności manualne oraz koordynację ruchową.
Zestaw składa się ze 160 kołeczków o różnej średnicy, kartonowych kart – wzorów oraz walizeczki z rączką, która po rozłożeniu staje się podstawką i tabliczką o wymiarach 22 x 16cm.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 0920 |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Mozaiki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 31.4 x 5.9 x 23.4 cm |
| Akcesoria w zestawie | - Tablica/walizeczka o wymiarach 22 x 16 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 240 x 60 x 320 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |