przetwornice
Falownik 2000W DC 12V/AC 230V TE22
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzeciążeniowe
- Moc ciągła: 2000
- Napięcie wyjściowe (min.): 230
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
449,00 zł / szt
552,27 zł brutto
Falownik 2000W TE22
- Do mobilnego korzystania z urządzén elektronicznych za pośrednictwem połączenia 12V
- 2x porty USB z maks. 6A (łącznie)
- 2x 230V bezpieczne gniazda stykowe z wyłącznikiem
- Przekształca moc akumulatora 12V DC na standardową moc (instalacji domowej) 230V AC w celu zasilania szeregu urządzeń elektronicznych: tablety, smartfony, laptopy, systemy gry, telewizory, odtwarzacze DVD/MP3, akcesoria kempingowe, GPS i wiele
- Moc wyjściowa maks. 2000W (ciągłe) & 4000W (szczytowe)
- Automatyczne wyłączenie zasilania w celu zabezpieczenia akumulatora samochodowego (alarm przy ~10,2V & ~15,8V)
- Ochrona przed przeciążeniem & zwarciem
- Ochrona przed przegrzaniem dzięki wbudowanej wentylacji
- Naprawiono uchwyt na urządzenie dla bezpiecznego mocowania
Specyfikacja techniczna
| Producent | Technaxx Deutschland GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Moc ciągła | 2000 |
| Napięcie wyjściowe (min.) | 230 |
| Napięcie wejściowe (min.) | 12 |
| Wymiary | 36 x 26 x 11,9 cm |
| Waga | 4.2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 5200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 405 x 290 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |