adaptery/przejściówki
Extender HDMI + USB po skrętce Cat.5/5e/6 120m
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #2: HDMI Typ A Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
594,58 zł / szt
731,33 zł brutto
Extender HDMI + USB po skrętce Cat.5/5e/6 120m
- Umożliwia kontrolę i sterowanie komputerem PC z odległości do 120m
- Połączenie Nadajnika z Odbiornikiem za pomocą pojedynczego kabla sieciowego
- Obsługa rozdzielczości do 1080p@60Hz
- Podłączenie myszy i klawiatury w standardzie USB
- Kompatybilność z kablami sieciowymi UTP oraz STP Cat5/5e/6
- Współpraca z systemami Windows
- Wytrzymała, aluminiowa obudowa
Specyfikacja techniczna
| Producent | Techly |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Złącza #1 | USB Typ A Żeńska |
| Wymiary | 109,6 x 89,5 x 26,3 mm |
| Pozostałe parametry | Zasięg transmisji: |
| Akcesoria w zestawie | - KVM Extender HDMI (2 moduły) |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 826 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 180 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |