*Eufy Security Cam solar Light B2C - EU/ES/FR/ES Black Iteration 1
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
Warunki pracy: -20°C - 50°C
- Standardy: 802.11b
- Pełna specyfikacja
Kamera z oświetleniem Light Cam S120
Wszystkie w jednym: światło i kamera: Płynnie zintegrowana kamera i światło monitorują zewnętrzną część domu i oświetlają przestrzenie jasnością 300 lumenów. Światło jest przyjemnie jasne, ale nie będzie przeszkadzać Tobie ani Twoim sąsiadom w nocy. Ponadto światło włącza się automatycznie po aktywacji ruchu.
Ładowanie w 100% bezprzewodowe Forever Power Solar: Przy zaledwie 2 godzinach wystarczającego światła słonecznego zintegrowany panel słoneczny może dostarczyć kamerze więcej niż jednodniową energię. Wbudowana bateria zapewnia do 60 dni pracy baterii w trybie oszczędzania energii.
Zobacz 2K HD w dzień i w nocy: Oglądaj transmisję na żywo i materiał filmowy w pełnej, kolorowej wizji 2K HD, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego szczegółu. Kolorowa wizja nocna zapewnia żywe i ostre nagrania, nawet gdy światła są wyłączone.
Inteligentne wykrywanie AI: kamera ma czujnik PIR, który wykrywa ruch w odległości 7,6 metra i wysyła powiadomienia w czasie rzeczywistym. Za pomocą aplikacji eufy Security możesz także komunikować się z ludźmi za pomocą dwukierunkowej transmisji dźwięku, włączać syrenę o głośności 105 dB i włączać jasne światła, aby odstraszyć intruzów, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Anker |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe | Warunki pracy: -20°C - 50°C |
| Standardy | 802.11b |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Wymiary | 170 × 125 × 69 mm |
| Waga | 450 |
| Pozostałe parametry | Zalecana wysokość instalacji: 2 - 2,5 m |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |