torby/etui/plecaki
Etui Smart Skin 15-15.6 czarne
- Wymiary:
410 x 30 x 290 mm
- Waga: 0.3
- Pasuje do:
Maksymalny rozmiar urządzenia: 385 x 40 x 265 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
106,07 zł / szt
130,47 zł brutto
- Smart Skin zapewnia praktyczną i lekką ochronę notebooka.
- Wykonany z wytrzymałego i szczególnie elastycznego neoprenu, dobrze przylega do notebooka jak druga skóra.
- Podszewka wykonana z miękkiego materiału poliestrowego Nylex chroni notebooka przed zarysowaniami.
- Z przodu znajduje się kieszeń na suwak z miejscem na akcesoria.
- Smart Skin ma wyściełane uchwyty dla wygody podczas noszenia.
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 410 x 30 x 290 mm |
| Waga | 0.3 |
| Pasuje do | Maksymalny rozmiar urządzenia: 385 x 40 x 265 mm |
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 252 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 425 x 340 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |