torby/etui/plecaki
Etui Skin URBAN 14 Szare
- Wymiary:
360 x 250 x 20 mm
- Waga: 210
- Rodzaj: Etui
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
99,16 zł / szt
121,97 zł brutto
Etui Skin URBAN zapewnia dopasowaną ochronę dla bezpiecznego transportu Twojego MacBooka. Łączy stylowy design z wytrzymałymi materiałami wysokiej jakości i praktycznymi detalami. Niezależnie od tego, czy w plecaku, czy w dłoni dzięki etui Skin URBAN Twoje urządzenie jest zawsze pod ręką i optymalnie chronione.
- Elastyczne dopasowanie, opracowane specjalnie dla MacBooków
- Praktyczna pętla do łatwego wyjmowania z plecaka lub torby
- Miękka wewnętrzna podszewka ze sztucznego futra dla dodatkowej ochrony
- Wodoodporny materiał zewnętrzny
- Produkowane w sposób uczciwy i zrównoważony z przetworzonych butelek PET
- Nadaje się również do notebooków innych marek
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 360 x 250 x 20 mm |
| Waga | 210 |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Kolor | Szary |
| Waga | 205 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 330 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |