Etui samsung S9+ 12.4 cala Czarne
- Pasuje do:
SAMSUNG S9+ 12.4"
- Materiał: 400D
- Typ: etui - klapka
- Pełna specyfikacja
Wysokiej jakości etui na tablet Samsung S9+ 12.4" z funkcją podstawki.
Funkcjonalność:
- Funkcja podstawki w dwóch pozycjach
- Automatyczne włączanie i wyłączanie tabletu
- Zamknięcie na magnes
- Specjalne miejsce na rysik S-Pen
- Lekki, biznesowy design
- Ochrona tabletu z każdej strony
Praktyczne rozwiązania
Etui na Samsung S9+ 12.4" ma wbudowany magnes, który automatycznie włącza i wyłącza tablet, dzięki czemu oszczędzasz baterię. Magnes pełni również funkcję zamknięcia etui. Ponadto precyzyjnie wycięte otwory umożliwiają swobodny dostęp do wszystkich złączy i elementów obsługi.
Funkcja podstawki
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach sprawia, że etui jest idealne do surfowania w sieci, pisania e-maili lub oglądania filmów. Funkcja podstawki umożliwia komfortową pracę w dowolnym miejscu i czasie.
Miejsce na rysik S-Pen
Wewnątrz etui znajdziesz specjalny uchwyt na rysik S-Pen, który zapewnia szybki dostęp do tego akcesorium. Bez problemu go naładujesz, zawsze będzie gotowy do użycia.
Biznesowy design i wszechstronna ochrona
Etui na tablet Samsung S9+ 12.4" nie tylko chroni Twoje urządzenie przed brudem, kurzem i zarysowaniami, ale także nadaje mu elegancki, biznesowy charakter. Jego solidny, lekki materiał wierzchni gwarantuje niezawodną ochronę.
Specyfikacja:
- Model tabletu: Samsung S9+ 12,4"
- Wymiary tabletu: 31.5cm (12,4")
| Waga | 325 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 10 x 335 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Pasuje do | SAMSUNG S9+ 12.4" |
| Materiał | 400D |
| Typ | etui - klapka |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 12,4'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |