etui/torby
Etui Protect Case do Microsoft Surface Pro 9 - Czarne
- Pasuje do:
Microsoft Surface Pro 9
- Wymiary:
29.5 x 22 x 1.6 cm
- Waga: 0.39
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
150,27 zł / szt
184,83 zł brutto
Lekkie i trwałe etui Targus Protect pomaga chronić Twój Microsoft Surface Pro 9. Dzięki utwardzanej obudowie, wykonanej z amortyzujących materiałów, spełnia rygorystyczne standardy MIL-STD-810G. Ochroni Twój Surface Pro 9 przed upadkiem z wysokości do czterech stóp.
Dzięki elastycznemu paskowi na rękę, wygodnej podpórce i kompatybilności z paskiem na ramię Targus (THA101GLZ, sprzedawany osobno) etui umożliwia bezproblemowe przenoszenie i stawianie Surface Pro 9 w dowolnym miejscu.
| Waga | 503 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 210 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Targus |
|---|---|
| Pasuje do | Microsoft Surface Pro 9 |
| Wymiary | 29.5 x 22 x 1.6 cm |
| Waga | 0.39 |
| Materiał | Poliwęglan |
| Typ | etui - podstawka |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13" |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |