etui/torby
Etui iPad AIR 10.9 cala Lilak
- Pasuje do:
iPad Air 10.9"
- Waga: 189
- Typ: etui - klapka
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
66,59 zł / szt
81,91 zł brutto
| Waga | 245 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 190 x 295 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Pasuje do | iPad Air 10.9" |
| Waga | 189 |
| Typ | etui - klapka |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 10,9'' |
| Kolor | Fioletowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |