torby/etui/plecaki
Etui do notebooka Skin URBAN 13 cali navy
- Wymiary:
360 x 240 x 20 mm
- Waga: 200
- Pasuje do:
- Notebooki o maksymalnej przekątnej ekranu 13 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach: 305 x 215 x 20 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
95,74 zł / szt
117,76 zł brutto
Skin URBAN 13 navy
Idealnie dopasowana ochrona Twojego MacBooka wykonana z wytrzymałego neoprenu.
Skin URBAN Sleeve oferuje dopasowaną ochronę dla bezpiecznego transportu Twojego MacBooka. Łączy stylowy design z solidnymi, wysokiej jakości materiałami i praktycznymi detalami. Niezależnie od tego, czy trzymane w plecaku, czy w dłoni, dzięki Skin URBAN Sleeve Twoje urządzenie jest zawsze gotowe do użycia i optymalnie chronione.
- Elastyczne dopasowanie, specjalnie opracowane dla MacBooków
- Praktyczna pętla do łatwego wyjmowania z plecaka lub torby
- Miękka wewnętrzna podszewka ze sztucznego futra dla dodatkowej ochrony
- Wodoodporny materiał zewnętrzny
- Produkowane w sposób uczciwy i zrównoważony z przetworzonych butelek PET
- Nadaje się również do notebooków innych marek
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 360 x 240 x 20 mm |
| Waga | 200 |
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Kolor | Morski |
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 325 x 245 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |