torby/etui/plecaki
Etui do laptopa Terra 13.3 cala Beżowa
- Pasuje do:
Uniwersalne, laptop max 13,3"
- Wymiary:
- Wewnętrzne: 35 x 1.5 x 26 cm
- Zewnętrzne: 36 x 2 x 27 cm
- Waga: 266
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
69,11 zł / szt
85,01 zł brutto
- Wyprodukowano w sposób oszczędzający zasoby z materiałów z tworzywa PET poddanych recyklingowi i przetworzonych na przędzę
- Zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna warstwa materiału wykonana jest w 100% z recyklowanego poliestru
- Linia Terra to wysokiej jakości zrównoważone produkty dobre dla Ciebie i dla środowiska
- Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
- Struktura organizera w przedniej komorze torby ułatwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów
- Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwej powierzchni obudowy urządzenia
- Materiał hydrofobowy chroniący przed brudem i wilgocią
| Waga | 255 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 360 x 285 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Pasuje do | Uniwersalne, laptop max 13,3" |
| Wymiary |
|
| Waga | 266 |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Kolor | Beżowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |