Etui do laptopa Clam 15.6 czarne
- Wymiary:
410 x 20 x 285 mm
- Rodzaj: Etui
- Ilość komór: 2
- Pełna specyfikacja
Natec Clam to eleganckie i wysokiej jakości etui na Twojego laptopa, które
idealnie sprawdzi się podczas każdego wyjazdu służbowego. Dzięki odpowiednim
zabezpieczeniom Twoje urządzenie jest zawsze gotowe do drogi i chronione, tak
jak tego potrzebujesz.
PODKREŚL SWÓJ PROFESJONALIZM
Eleganckie, a zarazem klasyczne wzornictwo Clam sprawi, że etui stanie
się Twoim nieodłącznym akcesorium w codziennych obowiązkach, a podczas
spotkań biznesowych potwierdzi twój profesjonalizm. Co więcej, kompaktowy
rozmiar etui pozwoli na bezproblemowe schowanie Twojego komputera w torbie
lub walizce podróżnej.
DOSTOSUJ DO WŁASNYCH POTRZEB
Natec CLAM został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie. Wykorzystanie sprawdzonych technik zaszywania pozwoliło na stworzenie uchwytów, które pozwalają na noszenie etui
w ręce oraz w razie potrzeby na schowanie ich w głównej komorze futerału.
CAŁKOWITA OCHRONA
Zabezpiecz swój laptop przed otarciami i obiciami dzięki ochronnemu etui Natec CLAM.
Futerał posiada specjalną miekką i gładką warstwę ochronną wewnątrz, która zabezpieczy
Twój sprzęt przed niepożądanym zarysowaniem. Warstwa zewnętrzna została wykonana z mocnego
odpornego na uszkodzenia materiału zabezpieczając dodatkowo zawartość przed niekorzystnymi
warunkami pogodowymi.
POJEMNE WNĘTRZE
Główna komora na laptopa zapewnia idealne dopasowanie, a także skuteczną
ochronę przed upadkiem czy zarysowaniem. Etui Natec zostało wyposażone również
w dodatkową kieszeń na froncie zapinaną na zamek na podręczne przedmioty lub zasilacz. Zastosowanie podwójnego zamku pozwoliło zachować pełną mobilność i szybkie działanie podczas załadunku czy dostępu do przenoszonego sprzętu.
| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 390 x 290 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Natec |
|---|---|
| Wymiary | 410 x 20 x 285 mm |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |