torby/etui/plecaki
Etui do laptopa Cali 13.3-14.1 cala Szare
- Pasuje do:
Laptopy o przekątnej ekrany 34 cm (13,3") - 36 cm (14.1")
- Wymiary:
- Wymiary wewnętrzne W x D x H: 37 x 1 x 27 cm
- Wymiary zewnętrzne W x D x H: 38.5 x 2 x 29 cm
- Rodzaj: Etui
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
62,83 zł / szt
77,28 zł brutto
Etui do laptopa Cali 13.3-14.1''
- Totalnie na czasie i aksamitnie miękki: modny sztruks
- Szykowny i swobodny: szeroki pasek na rękę z tyłu umożliwia wygodne i bezpieczne noszenie laptopa
- Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
- Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
- Miękka wyściółka wewnętrzna do ochrony wrażliwej powierzchni obudowy urządzenia
Wiecej informacji o produkcie
- Stabilne, dobrze zaprojektowane etui na laptopa do bezpiecznego przechowywania laptopów i akcesoriów oraz do ochrony przed zabrudzeniami i zarysowaniami
- Pasek z tyłu może być również użyty jako pasek do wózka w celu wygodnego zamocowania na rączce wózka
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Pasuje do | Laptopy o przekątnej ekrany 34 cm (13,3") - 36 cm (14.1") |
| Wymiary |
|
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Kolor | Szary |
| Waga | 292 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 390 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |