etui
Etui Classic Case for iPad (9th, 8th, 7th gen.) 10.2-inch
- Wymiary:
26 x 18.6 x 2 cm
- Waga: 0.32
- Pasuje do:
- iPad (9th gen.) 10.2-inch
- iPad (8th gen.) 10.2-inch
- iPad (7th gen.) 10.2-inch
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
64,04 zł / szt
78,77 zł brutto
Klasyczny futerał na iPad (9., 8. i 7. generacji) o przekątnej 10,2 cala zapewnia wojskową ochronę przed upadkami w lekkim, ultra-slim designie. Posiada trwałą przednią pokrywę, która chroni ekran tabletu przed zarysowaniami, a także można ja złożyć, przekształcając w stojak umożliwiający komfortowe oglądanie i pisanie na iPadzie.
Dzięki precyzyjnym wycięciom, które umożliwiają łatwy dostęp do wszystkich portów i aparatu bez zdejmowania etui, jest to w pełni mądry wybór dla ochrony twojego iPada.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Targus |
|---|---|
| Wymiary | 26 x 18.6 x 2 cm |
| Waga | 0.32 |
| Pasuje do |
|
| Materiał | Poliuretan |
| Typ | etui - klapka |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 10,2'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 x 185 x 290 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |