torby/etui/plecaki
Plecak ROG Archer 17 cali Czarny
- Wymiary:
52 x 30 x 17 cm
- Waga: 1.6
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu 17 cali
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
328,35 zł / szt
403,87 zł brutto
Plecak Archer 17 jest wyposażony w regulowane przegrody z materiału piankowego i umożliwia bezpieczny transport Twojego niezbędnego sprzętu fotograficznego lub wideo.
- Minimalistyczna i funkcjonalna konstrukcja z klapką
- Pojemność 22 litry, wiele przegródek zapewnia spersonalizowane, bezpieczne rozwiązanie do przechowywania
- Podszewka z materiału EVA o grubości 6 mm dla dodatkowej amortyzacji
- Szerokie możliwości regulacji paska dla doskonałej ergonomii
- Wytrzymały i lekki materiał 610D
- Paski do przymocowania statywu wbudowane w spodzie plecaka
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Wymiary | 52 x 30 x 17 cm |
| Waga | 1.6 |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 17 cali |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Cordura Polyester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 360 x 530 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |