torby/etui/plecaki
Plecak MYSIGHT 15.6 niebieski
- Pasuje do:
Przekątna Ekranu Tableta 10.5"
Przekątna Ekranu Laptopa 15.6"
- Wymiary:
43 x 30 x 16 cm
- Waga: 0.9
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
271,93 zł / szt
334,47 zł brutto
Mysight to nowa, ulepszona wersja kolekcji Qibyte. Wyróżnia się wysoką jakością wykonania, lekkim designem i inteligentną organizacją. Kolekcja Mysight została ubrana w materiał do którego produkcji wykorzystano butelki PET poddane recyklingowi, przy czym zachowano jej nowoczesny, czysty design. Wykorzystanie kontrastowych detali dodaje kolekcji charakteru. Materiał zewnętrzny jest wykonany z poliestru RPET uzyskanego z poddanego recyklingowi plastiku; jeden plecak to średnio 8 plastikowych butelek o pojemności 0,5 l.
- Nowoczesny styl z małymi, kontrastowymi akcentami kolorystycznymi
- Wewnętrzna organizacja: miejsce na dokumenty oraz prywatne rzeczy
- Port USB umożliwia wygodne ładowanie urządzeń w dowolnym momencie
- Miejsce na powerbank
- Smart sleeve: wygodne mocowanie plecaka na rączce walizki
- Wygodna, miękko wyściełana rączka
- Easy Pass: system organizacji kabli,
- umożliwiający poprowadzenie ich przez przegrody plecaka, umożliwiając ładowanie urządzeń bez wyciągania ich z plecaka
- Przegroda na laptop i tablet
- Uchwyt na butelkę (kieszeń z siatki)
- Odczepiane etui na długopis z zapięciem na rzep
- Ergonomicznie wyprofilowane szelki
| Waga | 1763 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 335 x 485 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsonite |
|---|---|
| Pasuje do | Przekątna Ekranu Tableta 10.5" Przekątna Ekranu Laptopa 15.6" |
| Wymiary | 43 x 30 x 16 cm |
| Waga | 0.9 |
| Pozostałe parametry | WNĘTRZE
|
| Rodzaj | Plecak |
| Ilość komór | 2 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |