plecaki/tornistry
Plecak jednorożec
- Nr katalogowy:
02530
- Płeć: Dziewczynki
- Waga: 200
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
87,90 zł / szt
108,12 zł brutto
Plecak jednorożec
Plecak w kształcie jednorożca, wykonany z materiału z odwracalnymi cekinach. Plecak posiada parę uszu, róg oraz pomponik przyczepiony do przedniej kieszeni. Atrakcyjny wygląd i idealny format do każdego zastosowania: od spaceru po wycieczkę poza miastem, od zajęć na świeżym powietrzu, do szkoły.
UŻYTKOWANIE: może pomieścić książki, ubrania, artykuły papiernicze, zabawki.
Plecak ma główną kieszeń i mniejszą z przodu z zamkiem błyskawicznym. Plecak posiada regulowane szelki oraz uchwyt.
| Waga | 353 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 220 x 335 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 02530 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Waga | 200 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 25 x 12 cm |
| Rodzaj | Plecak |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tkanina, Cekiny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy, Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |